^Back To Top

Сибірська горихвістка

На Прибайкаллі, і так само на півдні Далекого Сходу живе сибірська горихвістка. Це невелика (менше горобця) пташка з довгими ногами. Як і всі її родичі, це пташка перелітна і зимує в Китаї.

У самця сибірської горихвістки лоб, боки голови і шиї, горло, спина і крила чорні. На крилі широка біла смуга. Верх голови і шиї попелясто-сірий. Нижня сторона тіла і хвіст руді. Самка і молоді птахи сірувато-бурого кольору, з білою смугою на крилі і рудим хвостом, який чомусь при посмикуванні виглядає смішніше, ніж у інших горихвісток.

Пісенька сибірської горихвістки мелодійна й приємна в усіх відношеннях. Звучить вона приблизно так «фіть тік тік», «фіть тік тік», мовляв: «... а нам все одно ...».

Горихвістка сибірська
Пісня приємна, нескладна, свистова, позивки, крики тривоги - характерне для всіх горихвісток розкотисте "трррр", "чок, чок" або "так, так", високе сипле "ііі".

Сибірська горихвісткаЖіве пташка в розріджених лісах і заплавних гаях. Гніздо в'є в дуплах або в ущелинах скель. У кладці буває 5-6 білих з червоними цятками яєць. Батьки виходжують потомство з великої ніжністю.

Наші друзі

АКВАРИУМ - подводный мир аквариумных рыбок и растений

ДОМАШНИЕ ЛЮБИМЦЫ - собаки, кошки, грызуны и другие братья наши меньшие

Останні новини

Голоси наших птахів

 Copyright © 2010-2020    Пернатая радуга    Rights Reserved.