^Back To Top

ПапугиПопугайЖителі густих лісів, пернаті індіанці, зараз багато хто з них перебралися в наші квартири, щоб радувати око, веселити своєю тріскотнею і кумедними нісенітницями.

Знайомтеся, папуги - посланці тропіків!

Папуги утворюють явно виражену, багату видамі групу птахів, виділену в окремий загін. Одним з основних ознак даного загону є сильний дзьоб, висота якого при підставі в два рази перевищує його ширину, а іноді і довжину. У всіх папуг великі голови і короткі шиї. Ноги їх забезпечені чотирма чіпкими пальцями (двома на передній стороні і двома на задній), завдяки яким папуги легко перестрибують і утримуються на гілках. Розміри папуг можуть варіюватися від 9 сантиметрів до 1 метра. Цих птахів відрізняє ошатний яскравий окрас, а деякі навіть можуть похвалитися гарними чубчиками. Як не дивно, але папуги мають багато спільного з голубами і зозулями: вони також годують своїх дитинчат Подукти відрижки і мають ніздрі в підставі дзьоба.

Коротка характеристика сімейства.

Спосіб життя папуг.

Огляд сімейства.

У багатьох папуги асоціюються з дуже балакучими істотами, здатними до мов. Такий феномен пояснюється наявністю у папуг м'ясистого язика і спеціального голосового апарату, що дозволяє їм виробляти широкий спектр артикуляцій і відповідно імітувати людський голос. Навчити говорити можна практично будь-якого папуги, при наявності певних навичок і терпіння.
З багатого видами загону папуг у неволі утримують близько однієї третини. Найбільш популярні какаду, пласкохвості, віскоклюві, тупохвості і клинохвості.

Несторы.

Какаду.

Кістеязичні лорі.

Пласкохвості папуги.

Воскоклюві папуги.

Тупохвості папуги.

Клинохвості папуги.

Для пошуку опису папуг по назві:

Покажчик українських назв папуг.

Покажчик латинських назв папуг.

Наші друзі

АКВАРИУМ - подводный мир аквариумных рыбок и растений

Останні новини

Голоси наших птахів

 Copyright © 2010-2021    Пернатая радуга    Rights Reserved.